ua

Графік роботи:

Пн.-Пт.: з 8:00- 18:00

Сб.-Нд.: вихідний

×

Вхід в кабінет

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Новини

3 жовтня Клінкерна цегла - технологія виробництва і вартість

Клінкерна цегла - основні етапи виробництва і вартість, які його основні переваги, чи можливо комфортно застосовувати його при здійсненні декоративних робіт.

3 жовтня Будівництво будинків з керамічних блоків - швидко і надійно!

Професійне будівництво будинків з керамічних блоків - основні етапи, переваги і вартість, а також основні нюанси, супутні здійсненню установки.

3 жовтня Монтаж керамічної черепиці - основні етапи і особливості

Монтаж керамічної черепиці, які основні і головні його етапи, що необхідно буде врахувати в ході здійснення всіх процедур, які головні особливості даного процесу.

3 жовтня Клінкерний фасад - особливості та переваги

Клінкерний фасад - відмінна можливість максимально швидко і зручно облицювати ваш будинок, додати йому аристократичний зовнішній вигляд, вигідно відрізняти його від більшості інших.

3 жовтня Кладка клінкерної цегли - кращий спосіб обробки будівель

Використання клінкерної цегли при облицюванні стін і фасадів будівель дозволяє не тільки надати йому оригінальний зовнішній вигляд, але і забезпечити довговічність його обробки.

9 жовтня М'яка бітумна черепиця - сучасний надійний матеріал

Як вибрати гнучку черепицю для покрівлі, на що звернути увагу, переваги і недоліки матеріалу, особливості конструкції і монтажу покриття

3 жовтня Правильний вибір клінкерної цегли за критеріями

При виборі клінкерної цегли важливо все - форма, розміри та інші параметри. Вироби європейських виробників з Німеччини та Польщі допоможуть визначитися з вибором.

9 жовтня Металочерепиця та її особливості

Металочерепиця – це покрівельний матеріал, який виник в 60-х роках у Фінляндії, під час спроби трансформації  зовнішнього вигляду простої бляхи в щось прекрасне.  До цього плоский металевий лист  слугував основним матеріалом для накриття будинків, в тогочасній Європі. В результаті  було винайдено доволі естетичний матеріал,  вигляд якого не поступається натуральній черепиці, а ціна більш ніж доступна.

9 жовтня Види черепиці та їх характеристики

Світові технології з кожним роком рухаються вперед, постійно впроваджуються нові рішення в процеси виробництва.  Сфера покрівельних матеріалів не лишилась осторонь й крок за кроком слідує тенденціям майбутнього. 

9 жовтня Як зменшити тепловтрати будинку?

Комфортні умови проживання в будинку можна забезпечити завдяки  дотриманню норм енергозбереження. Ще на стадії будівництва проектант закладає  матеріали для досягнення необхідних показників.

1 to 10 of 11 Item(s)

Page:
  1. 1
  2. 2