ua

Графік роботи:

Пн.-Пт.: з 8:00- 18:00

Сб.-Нд.: вихідний

×

Вхід в кабінет

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Кладочні роботи

Кладочні роботи - це стадія будівництва будівлі, при якій зводиться її огороджувальна конструкція. Основні несучі матеріали, що при цьому використовуються можуть відрізнятися, як за розміром, так і за кольором чи походженням. Між собою вони з’єднуються розчином, структура якого також може змінюватися, відповідно до матеріалу, що застосовується в тій чи іншій роботі. Зведення зовнішніх стін будинку потрібно виконувати згідно технології  та проекту, що в свою чергу забезпечить довговічність і надійність не одному поколінню.

Матеріал повинен задовольняти численні критерії такі як:  теплотехнічні характеристики , міцність, морозостійкість, паропроникність. У випадку, якщо він не відповідає цим вимогам, проводять ряд заходів, з використанням додаткових засобів для покращення його властивостей. Наприклад, стіновий матеріал не проходить по міцності та не витримує проектні навантаження. В такому випадку застосовують армування, визначається його крок та послідовність вкладання через певну кількість рядів, щоб збільшити несучу здатність конструкції. Теплотехнічні характеристики кладочного матеріалу також можна покращити  за допомогою утеплювачів. Товщина теплоізолюючого шару розраховуються  згідно кліматологічних норм,  які закладені в даному регіоні, де зводиться будинок. Обравши всі матеріали, які необхідні для будівництва необхідно не забувати  про влаштування гідроізоляції. Волога, яка перебуває в ґрунтах, по стінових капілярах матеріалів  поступово піднімається вверх, в результаті чого може утворитися грибок в середні приміщення. Для запобігання цього явища влаштовується гідроізоляція, що слугує надійним бар’єром. Використовується вона у вигляді рулонів або спеціальних розчинів.  Остання здебільшого застосовується  в сейсмічних районах, щоб уникнути так званого «зсуву будинку».

Кладочні роботи повинні виконуватися тільки професіоналами, тому що недотримання державних будівельних норм приводить, як додаткових грошових затрат, так і до летальних випадків. Стіни огороджувальних конструкцій повинні мати строгу вертикальність на одному поверсі , з відхиленням не більше 1см, а на всю висоту споруди до 3см.  Дані технічні вимоги дійсні для малоповерхових будинків. Перев’язка кладочних матеріалів та товщина шва не повинні відхилятися від норм і рекомендацій виробника. Після зведення всіх зовнішніх стін і перекриття потрібно мурувати перегородки будинку, кладка яких також повинна виконуватися із високою дисципліною. Обов’язково потрібно звернути увагу на те, щоб просвіт між плитою перекриття і перегородкою становив 1,5-2см. В іншому випадку виникнуть додаткові навантаження на конструкцію, що в результаті спричинить появу  тріщин.

Тож  ми бачимо , що під час кладочних робіт виникають дуже багато запитань, відповіді на які завжди готові надати наша професійна команда.

Зворотній зв’язок