ua

Графік роботи:

Пн.-Пт.: з 8:00- 18:00

Сб.-Нд.: вихідний

×

Вхід в кабінет

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Назад

Чому варто обирати клінкерну цеглу Terca?

23 січня

Виробництво клінкерної цегли  - високотехнологічний процес, що вимагає дотримання багатьох параметрів, для досягнення найкращого результату. Лідером цієї  галузі є австрійський концерн Wienerberger. Запорукою першості на ринку будівельних матеріалів  є не тільки стеження за  інноваціями в архітектурі,  але й пропозиція нових цікавих рішень. Бренд Terca яскраво демонструє такий підхід. Сотні моделей, різні за розмірами, кольором, текстурою поверхні й своїми фізичними характеристиками дають можливість дизайнеру втілювати сміливі рішення в екстер’єрі та інтер’єрі майбутньої будівлі.

Переваги клінкерної цегли Terca

Довговічність  одна з найбільш затребуваних властивостей даного матеріалу. Завдяки своїй внутрішній структурі він фактично не піддається дії зовнішніх факторів. До наших днів дійшло чимало взірців, вік яких сягає кілька тисячоліть. Завдяки високій морозостійкості , низькому водопоглинанню  та неабиякій міцності клінкер забезпечує такий довгий термін служби.

Широкий ассортимент моделей й  текстур дозволяють дизайнеру з легкістю отримати необхідний результат та поєднати його з іншими облицювальними матеріалами .

Екологічність  клінкеру є безумовною, оскільки виготовляється він з натуральної сировини, що об’єднує: вогонь, воду, глину, пісок.

Ціна клінкерної цегли на початковому етапі є доволі високою, проте в процесі служби окупає себе сторицею. Не одне покоління буде споглядати незмінний за своєю красою фасад чи паркан саме з цього матеріалу. В процесі експлуатації він не потребує догляду та не вимагає додаткових витрат. Чимало забудовників керуються правилом: «Ми не настільки заможні, щоб купувати дешеві речі».

Візуальний вигляд  будинку облицьованого клінкером спонукає архітекторів та забудовників все більше  використовувати його . Індивідуальний дизайн таких будівель постійно притягує погляд  перехожих.

Багатофункціональність цегли значно полегшує роботу дизайнерам, оскільки її можна використати не тільки для облицювання фасаду, але й змонтувати димохід чи паркан. Улюблена зона мангалу або каміну виконана з клінкеру даруватиме вам багато прекрасних спогадів, проведених в колі друзів чи родини.

-  Стійкість до пошкоджень є надзвичайно високою, так як марка міцності становить не нижче М350. Клінкерна цегла не змінює свого кольору під дією ультрафіолету, на відміну від поверхонь з полімерним покриттям чи інших оздоблювальних матеріалів.

    Фахівці компанії Keramodim допоможуть обрати найбільш оптимальну модель клінкерної цегли Терка з усього асортименту виробника.  Завдяки неабиякому досвіду в будівництві, проконсультуємо по основних етапах кладки та надамо необхідні рекомендації . Велика інформаційна база конструкторського відділу концерну Вінербергер є доступна для клієнтів нашої компанії. Креслення основних вузлів значно полегшують роботу архітектора чи конструктора та зменшують імовірність допущення помилки. За потреби наші кваліфіковані будівельні бригади виконають кладку клінкерної цегли на Вашому об’єкті.

 

Назад