ua

Графік роботи:

Пн.-Пт.: з 8:00- 18:00

Сб.-Нд.: вихідний

×

Вхід в кабінет

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Новини

21 червня Правильний вибір клінкерної цегли за критеріями

При виборі клінкерної цегли важливо все - форма, розміри та інші параметри. Вироби європейських виробників з Німеччини та Польщі допоможуть визначитися з вибором.

27 лютого Металочерепиця та її особливості

Металочерепиця – це покрівельний матеріал, який виник в 60-х роках у Фінляндії, під час спроби трансформації  зовнішнього вигляду простої бляхи в щось прекрасне.  До цього плоский металевий лист  слугував основним матеріалом для накриття будинків, в тогочасній Європі. В результаті  було винайдено доволі естетичний матеріал,  вигляд якого не поступається натуральній черепиці, а ціна більш ніж доступна.

14 лютого Види черепиці та їх характеристики

Світові технології з кожним роком рухаються вперед, постійно впроваджуються нові рішення в процеси виробництва.  Сфера покрівельних матеріалів не лишилась осторонь й крок за кроком слідує тенденціям майбутнього. 

14 лютого Як зменшити тепловтрати будинку?

Комфортні умови проживання в будинку можна забезпечити завдяки  дотриманню норм енергозбереження. Ще на стадії будівництва проектант закладає  матеріали для досягнення необхідних показників.

6 червня Як впливає морозостійкість на термін служби черепиці?

Однією з основних характеристик керамічної черепиці є здатність витримувати різкі зміни температурного режиму. Ця властивість  дозволяє якомога довше продовжити  термін служби матеріалу  із збереженням первісного вигляду.